مایع سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون

مایع: سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون کوروش تهامی جشنواره فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث راننده تاکسی اینترنتی جان دختر دانشجو را گرفت

راننده تاکسی اینترنتی بی‌توجه به التماس‌های مسافرانش، زن جوان را در ایستگاه فوت پیاده کرد.

راننده تاکسی اینترنتی جان دختر دانشجو را گرفت

عبارات مهم : تاکسی

راننده تاکسی اینترنتی بی توجه به التماس های مسافرانش، زن جوان را در ایستگاه فوت پیاده کرد.

بعدازظهر آخرین روز دی امسال یک دستگاه خودروی سواری پراید هنگام حرکت در مسیر جنوب به شمال بزرگراه ستاری به علت نامعلومی ناگهان و بشدت با یک دستگاه کامیونت خاور برخورد کرد.

سرنشینان خودروی پراید که دو مسافر زن بودند، مصدوم و به بیمارستان انتقال یافته شدندکه یکی از آنها فوت کردو دیگری در بخش مواظبت های خاص خوابیدن شد .

راننده تاکسی اینترنتی جان دختر دانشجو را گرفت

فرشاد همکار قربانی این اتفاق گفت: شهرزاد ـ زن فوت شده است ـ در شرکت ما مشغول به کار بود و دانشجوی ارشد رشته مواد در یکی از دانشگاه های کرج بود. او آن روزمرخصی گرفته بود تا به جلسه امتحان برود.

وی افزود: همکارم بعداز آخر جلسه امتحان از تاکسی اینترنتی استفاده کرده بود که راننده پرایدی، او و دوستش را از کرج جهت آمدن به پایتخت کشور عزیزمان ایران سوار کرده بود. ساعت 16 و 15 دقیقه با وی تماس گرفتم که وی پاسخگو نبود. راننده هم جواب نمی داد.سرانجام با همان شرکت اینترنتی تماس گرفتم که آنها نیز اظهار بی خبری کردند و گفتند از راننده ارزش خبری ندارند.

راننده تاکسی اینترنتی بی‌توجه به التماس‌های مسافرانش، زن جوان را در ایستگاه فوت پیاده کرد.

همکار متوفی ادامه داد: آخر راننده تلفن خود را پاسخ داد و مدعی شد مسافرانش بدحال شده است اندو در ادامه با توجه به اصرارهایم گفت تصادف کرده اند. با حضورم در بیمارستان متوجه شدم همکارم در این تصادف فوت مغزی شده است و فوت کرده است .

وی گفت: بعد هم در گفت وگو با دوست همکارم متوجه شدم که راننده با سرعت اوج در حرکت بوده و حتی چندبار هم به خاطر رانندگی اش به او تذکر داده اند، ولی وی توجهی نکرده و با ادعای این که قهرمان اتومبیلرانی است به راهش ادامه داده است.

علی حبیب زاده، پدر صدف ـ مصدوم اتفاق ـ به تسنیم گفت: دخترم چند بار از راننده خواسته بود راننده توقف کند و از ماشین پیاده شوند یا آرام تر حرکت کند، ولی راننده هیچ توجهی به حرف های دخترم و دوستش نکرده و آخر این اتفاق تلخ جهت دخترم و دوست جوانش رخ داد.

راننده تاکسی اینترنتی جان دختر دانشجو را گرفت

واژه های کلیدی: تاکسی | راننده | اینترنتی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs