مایع سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون

مایع: سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون کوروش تهامی جشنواره فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث 2 ایرانی بعد از کشتن دوست هموطن خود درترکیه، 3 روز جسدش را داخل یخچال نگه داشتند

اواخر شهریور امسال، مرد جوانی در حال عبور از محله‌ای دور افتاده دراطراف استان «بالیک اسیر» ترکیه بود که با صحنه عجیبی مواجه شد.

2 ایرانی بعد از کشتن دوست هموطن خود درترکیه، 3 روز جسدش را داخل یخچال نگه داشتند

عبارات مهم : ایران

اواخر شهریور امسال، مرد جوانی در حال عبور از محله ای دور افتاده دراطراف استان «بالیک اسیر» ترکیه بود که با صحنه عجیبی مواجه شد.

ایران نوشت:او دو مرد را دید که با عجله در حال دفن چیزی داخل گودالی بودند. وی که به عنوان مشکوک شده است بود به سمت آنها رفت ولی دو جوان با دیدن وی پا به فرار گذاشتند.

مرد کنجکاو بعد ازکنار زدن خاک های روی گودال ناگهان با جسدی روبه رو شد.پس ازاعلام ماجرا به پلیس، دقایقی بعد تیم جنایی در محل مورد نظرحاضر شدند که در بررسی های تخصصی مشخص شد او با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

2 ایرانی بعد از کشتن دوست هموطن خود درترکیه، 3 روز جسدش را داخل یخچال نگه داشتند

در بررسی لباس های مقتول نیز هیچ مدرکی جهت شناسایی هویت مقتول به دست نیامد، ولی ظاهر و صورت قربانی حکایت از آن داشت که او ترک تبار نیست.

پس ازتحقیقات مقدماتی جسد ناشناس به پزشکی قانونی انتقال یافته و تجسس های تخصصی جهت شناسایی هویت قربانی و عاملان جنایت شروع شد.

اواخر شهریور امسال، مرد جوانی در حال عبور از محله‌ای دور افتاده دراطراف استان «بالیک اسیر» ترکیه بود که با صحنه عجیبی مواجه شد.

جست و هوا مسافرگمشده

دو سالی بود که «مادرین» جهت کار به ترکیه رفته بود. پسرجوان هر روز با مادرش تماس تلفنی داشت و او را ازمسائل متفاوت زندگی اش، با خبر می کرد. ولی از 26 شهریور امسال، تماس هایش به طورناگهانی وعجیب قطع شده است بود. پدر مادرین می گوید: پسرم 30 سال داشت که دو سال پیش جهت کار به ترکیه رفت. اوایل من مخالف این کار بودم و حتی یک سال اول هم با او قهر بودم. پسرم دانشجوی مدیریت بازرگانی بود ولی درسش را نیمه کاره رها کرد و به ترکیه رفت و در نانوایی مشغول به کار شد. البته من بعد از یک سال با او آشتی کردم و در این مدت مدام با هم در تماس بودیم تا اینکه از 26 شهریور به نحوه مرموزی ناپدید شد. باید از آینده پسرم با خبر می شدیم، به همین خاطر راهی ترکیه شدیم. البته آدرس محل زندگی اش را نمی دانستم.فقط آدرس یکی از دوستانش را داشتم که او هم ایرانی بود و در ترکیه زندگی می کرد.

سراغ دوست «مادرین» رفتیم و از طریق او توانستیم آدرس محل زندگی پسرم را پیدا کنیم. 45 روز می شد که از پسرم خبری نداشتیم. هنگامی که زنگ منزل اش را زدیم پسر جوانی در را برایمان باز کرد. او و پسر دیگری داخل منزل بودند که خودشان را دوستان پسرم معرفی کردند. زمانی که از آنها سراغ مادرین را گرفتیم پسران جوان که ایرانی بودند به من گفتند «مادرین» یک روز صبح منزل را ترک کرده و دیگر برنگشته است.

2 ایرانی بعد از کشتن دوست هموطن خود درترکیه، 3 روز جسدش را داخل یخچال نگه داشتند

شکایت از پسران مرموز

پدر پسرگمشده که بشدت مشکوک شده است بود جهت یافتن پسرش به پلیس مراجعه و بعد ازمراجعه به پزشکی قانونی جسد پسرش را شناسایی کرد.با شکایت وی، بلافاصله دو پسر جوان بازداشت شدند. آنها ابتدا منکر جنایت شدند و گفتند که از آینده دوست ارزش بی خبر هستند ولی زمانی که با مدارک پلیسی روبه رو شدند به قتل اعتراف کردند.

زندگی با جسد

اواخر شهریور امسال، مرد جوانی در حال عبور از محله‌ای دور افتاده دراطراف استان «بالیک اسیر» ترکیه بود که با صحنه عجیبی مواجه شد.

یکی از آنها گفت: چند وقت پیش به ترکیه آمدیم، مادرین را از کشور عزیزمان ایران می شناختم. با او تماس گرفتم و چون جایی جهت ماندن نداشتیم قرار شد به طور موقتی در منزل اش اقامت داشته باشیم، ولی روز اتفاق بر سر تمیزکردن منزل با ما دعوا کرد. درگیری ما اوج گرفت و ناگهان با مشت و چاقو به او حمله کردیم. سه روز جسد را داخل یخچال نگهداشتیم و بعد آن را به بیابان های اطراف بردیم. در حال دفن جسد بودیم که مردی ما را دید و…

با اعتراف های دو متهم به قتل، دادگاه جنایی ترکیه یکی از آنها را به 30 سال و دیگری را به 15 سال حبس محکوم کرد.با صدور حکم متهمان، پدر مقتول به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت وضمن اعلام شکایت از عاملان قتل پسرش خواستار دریافت جسد او و انتقال عاملان جنایت به کشور عزیزمان ایران و محاکمه آنها در دادسرای جنایی شد.بدین ترتیب 8 مهر امسال بعد ازهماهنگی های لازم، جسد به کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.در حال حاضرمکاتبه با مقام های قضایی ترکیه جهت انتقال احتمالی عاملان جنایت به کشور عزیزمان ایران ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | جنایت | زندگی | انتقال | ایرانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs