مایع سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون

مایع: سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون کوروش تهامی جشنواره فیلم اخبار فرهنگی و هنری

ترامپ تیمی را به مکزیک جهت کم کردن ورود مهاجران می‌فرستد

بر اساس گزارش رسانه‌های آمریکایی دولت‌های آمریکا و مکزیک در حال بررسی یک توافق جهت مقابله با ورود مهاجران از مرز دو کشور به آمریکا هستند و به همین جهت د..

ادامه مطلب

عکس) + خیابانی در لبنان به نام پادشاه عربستان نامگذاری شد (

مراسم نامگذاری این خیابان که در حد فاصل دو منطقه ساحلی «میناء الحصن» و «زیتونه» در بیروت واقع هست، با حضور بعضی از مقام ها و شخصیت های لبنانی عمدتا ن..

ادامه مطلب

اتهامات واشنگتن به دمشق راجع به تسلیحات شیمیایی بی‌اساس است / مسکو

وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تلاش‌های واشنگتن جهت متهم ساختن دمشق به استفاده از تسلیحات شیمیایی بی پایه و اساس است. مسکو: ات..

ادامه مطلب

بازگشت حریری از استعفایش عدالت است / بری

رئیس پارلمان لبنان در بروزترین موضع گیری راجع به نخست وزیر مستعفی این کشور، بازگشت از این استعفا را عدالت دانست. بری: بازگشت حریری از استعف..

ادامه مطلب

عکس ، آل‌مکتوم کابینه تازه را دولت جوانان اعلام کرد، یک زن ایرانی در کابینه تازه امارات

در گسترده‌ترین تغییرات کابینه در تاریخ دولت امارات متحده عربی، تعداد وزرای زن در دولت این کشور به وزیر زیاد کردن پیدا کرد که یکی از آنان اهل بلوچستا..

ادامه مطلب

اردوغان وارد قطر شد

به گزارش ایسنا به نقل از سایت النشرة، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه سفر منطقه ای خود را از روز یکشنبه با عربستان شروع کرد. اردوغان و..

ادامه مطلب

مرکل در تماس تلفنی با العبادی بر یکپارچگی عراق تاکید کرد

صدر اعظم آلمان در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق بر حمایت کشورش از یکپارچگی عراق تاکید کرد. مرکل در تماس تلفنی با العبادی بر یکپارچگی عراق تاک..

ادامه مطلب