مایع سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون

مایع: سینما داوران موفقیت جشنواره تلویزیون کوروش تهامی جشنواره فیلم اخبار فرهنگی و هنری

ادعای قصور پزشکی در مورد درمان یکی از مقامات سیاسی خلاف است / وزارت بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت قصور در پیگیری به بیماری یکی از مقامات سیاسی کشور که در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته است را اظهار نظری غیر مسئولانه و خلاف بیان کرد و..

ادامه مطلب

بیانیه فراکسیون امید مجلس در ارتباط با اعتراضات و تجمعات اخیر

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای با توجه به اعتراضات اخیر بر حفظ حقوق و آزادی‌های سیاسی و مدنی شهروندان و همچنین حفظ هوشیاری و همبستگی مل..

ادامه مطلب

اسامی نجومی‌بگیران منتشر شود / عارف

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: قانون می‌گوید که بعد از محکوم‌شدن، اسامی افراد نجومی‌بگیر اعلام شود و منشتر شدن اسامی افراد نجومی‌بگیر طبق قان..

ادامه مطلب

مصوبه شورای عالی امنیت ملی راجع به حصر، بر اساس قانون اساسی بوده/ الان به صلاح

معاون اول قوه قضاییه گفت: بارها گفتیم شورای عالی امنیت ملی مصوب کرد که الان به صلاح نیست که سران فتنه محاکمه شوند و مقرر شد آنها محصور باشند و باید ب..

ادامه مطلب

دولت در ایجاد فاصله با اصلاح‌طلبان سهیم نباشد / عارف

رئیس فراکسیون امید گفت: عده‌ای اصرار داشتند به جامعه القا کنند رأی مردم به اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم اشتباه بود ولی مردم جواب آنها را در انتخابات شوراها..

ادامه مطلب

ماجرای سپنتا نیکنام قابل مناظره نیست / نظرات شورای نگهبان فقهی و حقوقی است ، کدخدایی

عباسعلی کدخدایی در تصویر العمل به پیشنهاد مجید انصاری مبنی بر مناظره با یکی از اعضای شورای نگهبان اطراف عنوان سپنتا نیکنام، اظهار کرد: این عنوان قابل منا..

ادامه مطلب

بررسی عنوان رجل سیاسی همچنان ادامه دارد / کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان ضمن تشریح بررسی‌های جلسه روز چهارشنبه شورای نگهبان راجع به وقت آخر بررسی‌های این شورا بر عنوان رجل سیاسی گفت که نمی‌توان وقت اعلام ک..

ادامه مطلب

اینطور نمی شود که هم بیایم وسط میدان و 4 سال کار کنیم، هم کتک بخوریم / زمانی ک

 وسط میدان بیاییم و 4 سال کار کنیم آن هم جهت مردم ، ملت و انقلاب و درعین حال کتک هم بخوریم.  قاضی زاده هاشمی: اینطور نمی شود که ..

ادامه مطلب